Kolegyně a její dcera 2

13. července 2017 v 10:06 | Talaniel |  Srdeční záležitosti
A je to, mince odeslána a spolu s ní omluvný e-mail. Co se může stát? Horší už to být nemůže - no vlastně může: L. by se mohla rozhodnout mi minci vrátit, a to poštou. Mou adresu sice nemá, ale pokud se bude snažit, google je zatraceně mocný. A pokud se mi mince vrátí, bude mě nejspíš čekat vysvětlování u lepší polovičky.

Naději upírám v omluvný e-mail, který snad situaci trochu napraví. Je ovšem možné, že už tu schránku kvůli mě nečte (nepravděpodobné), nebo že má mou adresu zablokovanou nebo maily ode mě háže rovnou do spamu/maže (pravděpodobnější). Uvidím.

Asi trpím lehkou maniodepresivitou - včera: den začne totální depkou ohledně L., ale pak se odvážím jít s kolegy na oběd a to vede k odvaze jít s nimi večer do hospody a totální euforii. Dostanu cukání zas poslat L. minci a cukání mě neopustilo a dnes to proběhlo.

Doufám v odpuštění, ale čekám bouři.Aktualizace, 15.7.2017:

Odpověděla.

Jednou větou.

Chladně.

Ale pozitivní: odpověděla a dar si nechají. Asi by mi to mělo stačit, měla by to být úleva. Ale stačí mi to? Nevím. Odvážím se s ní někdy setkat? Nevím. Trpělivost. Budu čekat. Chci alespoň její přátelství, když nemohu mít její lásku, ale stydím se. Strašně se stydím a bojím se přijít jí nebo jejímu manželovi na oči, natožpak v přítomnosti jiných kolegů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama