Pryč s monogamií?

3. srpna 2017 v 20:27 | Talaniel |  Ostatní
Bavili jsme se s kolegou. O počasí. Že prý léto je krásná a hrozná věc zároveň. Krásné je, že prý je všude kolem plno krásných žen, které odložily slupky oblečení, a hrozné je, že je všude kolem plno krásných žen, které odložily slupky oblečení. Kam pak s očima, aby člověk nebyl za nějakého úchyláka? Pochvaloval si, jak je skvělé, že máme v pracovním kolektivu tak málo žen. Mně by tedy spíš vyhovovalo, kdyby jich bylo více, protože se mi s ženami snáze spolupracuje, ale chápu ho.

Pak si postěžoval na diktát monogamie. Všude krásné ženy, ale legálně svázán může být jen s jednou. Závidí tak trochu muslimům, u nichž je mnohoženství legální. Namítám, jak se asi cítí ty manželky. Nežárlí na sebe? Nevadí jim, že se mužova pozornost nesoustředí jen na ně? Prej ne, prej jsou zvyklé. Hm. Dovedu si představit, že některým osobám může takové uspořádání vyhovovat, nakonec to není tak dávno, co snad na iDnesu či kde byl článek o americké trojici, která žije spolu, ale nevím, kolik je takových žen, potažmo mužů - proč by žena nemohla mít víc chlapů? Jo, že chlapi by se o ženskou podělit nedokázali? A dámy to dokázat mohou? Ještě by šlo zabrousit k rozmnožování, kde polygamie trochu smyslu dává, ale stále mi do toho lezou raněné city žen. Vypadá to, že se pánové holt budou muset ovládnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helga Helga | Web | 4. srpna 2017 v 21:38 | Reagovat

dřív jsem to taky nedokázala pochopit, ale s přibývajícími lety strávených v manželství začínám vidět i nějaké ty výhody mnohoženství. Třeba se můžou střídat o úklid, jedna pohlídá všechny děti, druhá si dáchne. Jedna nemá náladu na sex, zastoupí jí druhá. Je to férovější záležitost, než když si chlapi hledají milenky, milenky to mají bez práce, užijí si, nějaký ten dáreček dostanou, nemusí nic uklízet, děcka neotravují a manželka všechno oddře a ještě je za krávu. Ne, není to špatná věc ta polygamie :-D. I když v praxi jsem někde četla že každá z žen má svůj byt nebo dům a muž si prostě ten den vybere, kam zajde :-D

2 Talaniel Talaniel | 4. srpna 2017 v 22:52 | Reagovat

[1]: Jako pokud to dané trojici (čtveřici, vícetici) vyhovuje, tak žádné námitky :-) Některé praktické výhody zní dokonce dobře :-) Střídání o úklid třeba :-)

3 ladypilgrim ladypilgrim | Web | 9. srpna 2017 v 1:16 | Reagovat

Je tolik květin krásných s omamnou vůní a tolik motýlů co rádo přelétá z květiny na květinu...příroda...má své alfa samce..je krásné mít toho pravého tu pravou...celý život...učební cíle jsou různé...věrnost je ochrana..proti pohlavním nemocem...každý nese následky svých rozhodnutí...muži to mají snadnější... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama