Dle očekávání

23. února 2018 v 22:32 | Talaniel |  Srdeční záležitosti
Heh, kecy v kleci. Objímání budoucnosti! Never again! Jasně! Jak dlouho mi to vydrželo? Ani ne dva měsíce! Teda to never again. Objímání docela jde :-) Soustředím se na okamžik. Nepřemýšlím o budoucnosti (teda, popravdě, pouze ne tolik, jako dřív). Trpělivě čekám, co přijde. Díky tomu soustředění se mi daří konečně posouvat jeden dlouho zanedbávaný projekt. Doufám, že mi to vydrží.

Rozhodně mě teda poslední rok dost poučil. Jak říkají: co tě nezabije, to tě posílí. Cítím se silněji? Možná. To je fuk. Co pozoruji, je skutečnost, že se zas směju jen tak. Poznávám své staré já. Ještě to není úplně ono, ale cítím mírný optimismus. Usmívám se na cizí i méně cizí lidi a oni se někdy usmějí taky. Každopádně si víc dávám pozor na to, co komu říkám, a myslím, že se líp ovládám. Budu na tom ještě pracovat. Už si připravuji různé zkoušky svého sebeovládání, ani radši nebudu psát, co zase vymýšlím za kraviny :-)

No jo, je to tak. Mám v poslední době nějak moc velkou odvahu k činům. Bude to ještě prča. Netvrdím, že se zas budu svěřovat blogu, myslím, že trapáren tu už z mé strany bylo dost, ale mám docela chuť psát. Megačlánek, zmíněný dřív, je venku, reakce skoro nijaká, ale přesto mě naplňuje hrdostí, když ho po sobě občas čtu. Uvidím, jestli mě napadnou nějaké texty pro blog.cz. Nic neslibuji :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama